fbpx
O MNIE
aga mineralna

Hola amigos!

Jestem Aga Mineralna, czyli Agnieszka Cuch, dietetyk.
Z pewnością chcesz wiedzieć kim jestem i jak Ci mogę pomóc.

Kim jest dietetyk Agnieszka Cuch?

Moją wiedzę zdobyłam w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, dzięki temu masz pewność, że przepisy będą smaczne, szybkie i praktyczne. W trakcie studiów odbyłam praktyki w Metropolitan University College w Kopenhadze na kierunku Global Nutrition and Health. W związku z tym masz pewność, że wiedzę zgodną z najnowszymi zaleceniami dostarczę Ci w prosty i przystępny sposób. 

Następnie, studia magisterskie ukończyłam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym-masz pewność, że znam medyczne podstawy funkcjonowania organizmu i to, jak ważny jest prawidłowy poziom wszystkich składników mineralnych i witamin.

Ten blog wyróżnia się praktyczną wiedzą na temat składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu.

To, co mały przerywnik para hablar un poco en Espanol?

Kocham ten język, uczyłam się go samodzielnie, oglądając meksykańskie telenowele. Tak, to nie pomyłka, jako nastolatka uwielbiałam oglądać meksykańskie telenowele. Ponieważ często denerwował mnie lektor, zaczęłam oglądać je bezpośrednio z internetu po hiszpańsku. W rezultacie mój mózg zapamiętał wiele słów po hiszpańsku. Kto by pomyślał, że można nauczyć się hiszpańskiego w taki sposób!

Dietetyk Agnieszka Cuch od kuchni

Mam 2 dzieci: Jan Maciej i Aniela Blanka. Każdego dnia staram się na nowo uczyć bycia matką niebylejaką, nieprzeciętną, nie taką jak wszystkie.

Kończąc, Aga Mineralna KOCHA truskawki i czekoladę 🍓 🍫.

A Ty co kochasz?

PS. Pamiętaj, aby śledzić mnie na Facebooku i Instagramie.

Witaj w moim mineralnym świecie 😉

Przewiń na górę